Ještě není ani devět hodin ráno a hrozen lidí se dal do pohybu – první zákazníci právě vstupují do novotou zářící prodejny. U pokladen ještě dostávají prodavačky poslední instrukce, za chvíli to začne i pro ně.

Nespočet zaměstnanců na ploše už je ale k dispozici zákazníkům. Rozdávají balonky, nabízí radu, odpovídají na dotazy a stále se usmívají. „Pozor, aby vám to nespadlo na nohu,“ řekne jedna z nich zákaznici, který málem kabelkou shodila dekorační zboží z regálu.

Na zemi jsou sice šipky, přesto zákazníci často bloudí. „Já jsem úplně ztracený,“ říká jeden z mužů tlačící nákupní vozík. „To dneska my všichni,“ odpoví mu mladík s logem prodejny na oblečení. Kolem přitom prochází senioři, kteří vzali do nové prodejny své dvě vnučky. Každá z nich má plyšového plameňáka, jedna si ho nese v náručí, druhá ho má omotaného kolem krku.

Poněkud úzký prostor je pak u pokladen, kde jsou mimo jiné i dámy pomáhající skládat nakoupené zboží zpět do nákupních vozíků. Nejbližší doba ukáže, jestli to bude při běžném provozu problém nebo nikoliv.