„Lidé si u nás stejně jako loni mohou vychutnat krásnou vánoční atmosféru, chystáme i vánoční stromeček, malé dárečky pro děti a pečený čaj na zahřátí. Kdo bude chtít, může se s některými našimi zvířátky pomazlit, pohladit nebo je nakrmit. Budou jistě ráda i za nějaký vánoční dárek. Jaký dárek je pro ně vhodný, rádi dopředu poradíme,“ řekl majitel zookoutku Tomáš Protivinský.

Zájemci si budou moci nakrmit z ruky dikobrazy, lišky, fretky, miniprasátka, kozičky nebo miniovečky. Balíčky s pamlsky pro zvířátka se případně dají koupit také přímo na místě. „Kdo bude chtít, může se vydat do výběhu za kozičkami, kde si je bude moct pohladit a nakrmit z ruky. Naše kozičky jsou nekonfliktní, netrkají a nekoušou, takže se nemusíte bát,“ doplnil k tomu druhý majitel David Valkovič.

Zájemci mohou také přispět u zvířátek do pokladničky, peníze budou využity na chod zookoutku, na krmení a péči o zvířata. Domů si můžete zakoupit také pexeso, samolepky, magnetky nebo hrníčky s fotkami zvířátek ze zookoutku. Vstupné je čtyřicet korun, děti do tří let nic neplatí.