„Na soutěži podal vynikající výkony a umístil se na stupni vítězů hned v šesti disciplínách, ve dvou z nich získal ocenění nejvyšší, a to titul mistra Policie České republiky,“ informovala o vynikajících výsledcích Stanislava Miláčková z Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina.

Mimo prvních míst se policista umístil na třetím místě v kategoriích záchranné plavání v oděvu a plavání na sto metrů znakem. Druhá místa získal v polohovém závodu na sto metrů a v záchranném plavání.

Jindřich Dáňa byl na mistrovství jediným zástupcem Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina a díky jeho úspěchům se zařadil mezi desítku nejlepších soutěžících, kteří postoupí do Mistrovství Evropy v policejním plavání. V tomto mistrovství konaném v německém Hannoveru se se svými soupeři utká ve čtyřech disciplínách.

Policejní mistrovství se konalo v polovině května v plaveckém bazénu v Mělníku. „V kategorii mužů i žen se soutěžilo celkem v šestadvaceti disciplínách,“ dodala Stanislava Miláčková. Mimo tradičních plaveckých technik byli součástí soutěže i speciální disciplíny, a to záchranné plavání a záchranné plavání v oděvu.

Tyto nákupní tašky je možné si zakoupit v Turistickém informačním centru na jihlavském Masarykově náměstí.
Radnice nabízí bavlněné tašky propagující Jihlavu