„Děkuji delegátům sněmu za projevenou důvěru a možnost pracovat pro ODS v Jihlavě další dva roky. Čeká nás hodně práce a věřím, že se nám podaří i nadále nabízet občanům našeho města řešení, která povedou k rozvoji města a spokojenosti jeho obyvatel. Rád bych také poděkoval za práci dlouholetým členům místní rady, kteří se rozhodli dát prostor novým tvářím a dochází tak k přirozené obměně ve vedení,“ okomentoval výsledky voleb místního sdružení předseda David Beke.

Staronový předseda a radní města Jihlavy David Beke vede jihlavskou ODS od roku 2017. Dalšími členy místní rady byli zvoleni Vítězslav Schrek, Eva Decroix, Roman Křivánek, Hana Kryčová, Jaroslav Huňáček, Zdeněk Hink, Petr Ryška, Pavel Pavlok, Ludmila Straková, Marie Veselá.

Nominaci Místního sdružení ODS Jihlava na lídra pro krajské volby v roce 2020 obdržel Vítězslav Schrek, nominaci do Výkonné rady ODS získala Eva Decroix. O nominacích bude rozhodovat 7. října Oblastní sněm ODS a následně Regionální sněm ODS, který se bude konat 2. listopadu 2019.