4. dubna až 10. června 2023 – uzavření sjezdu a nájezdu na 112. kilometru, dotkne se řidičů směřujících z Jihlavy k dálnici a opačně z dálnice od Brna na Jihlavu a Havlíčkův Brod

- Uzavřený bude pás pás směrem k D1 mezi sjezdem na Lesnov (mimo) a exitem 112 D1 (včetně). V tomto úseku bude obousměrný provoz v pásu směrem do Jihlavy. Uzavřen bude sjezd na Průmyslovou ulici (směry Jihlava-Průmyslová, Průmyslová-Havlíčkův Brod) a nájezd na dálnici D1 (směry Jihlava-Brno, Jihlava-Praha, Brno-Jihlava i Brno-Havlíčkův Brod).

- Objízdné trasy: z Jihlavy na Prahu přes Větrný Jeníkov, mezi Lesnovem a koncem uzavírky po ulicích Smrčenská a Pávovská.

10. června až 15. srpna 2023 – uzavření sjezdu na dálniční přivaděč v ulici Romana Havelky a sjezd na Lesnov. Pocítí i řidiči jedoucí ze Znojma a na Havlíčkův Brod

- Uzavřený bude pás směrem k D1 mezi sjezdem na ulici Romana Havelky (včetně) a sjezdem na Lesnov (včetně). V tomto úseku bude obousměrný provoz v pásu směrem do Jihlavy. Uzavřen bude sjezd na ulici Romana Havelky (směry Znojmo-Romana Havelky, Romana Havelky-Havlíčkův Brod) a sjezd na Lesnov (směry Znojmo-Lesnov a Lesnov-Havlíčkův Brod). Kraj Vysočina zřejmě zahájí rekonstrukci ulice Romana Havelky mezi nájezdem na I/38 a Pražským mostem - s ohledem na provoz po krátkých etapách.

15. srpna až 8. listopadu 2023 – všechny nájezdy a sjezdy budou otevřeny, přidá se oprava Pávovské ulice

- Uzavřené budou levé pruhy v obou pásech přivaděče (směrem k D1 i do Jihlavy), dělníci budou pracovat ve středním dělícím pásu. Všechny sjezdy a nájezdy na I/38 budou otevřeny. Pokračovat bude oprava ulice Romana Havelky. Navíc se přidá oprava Pávovské ulice (odstranění opotřebení objízdné trasy) včetně rekonstrukce okružní křižovatky Pávovské a Průmyslové ulice.