Výtěžek z akce přispěje jihlavské charitě na koupi elektrického polohovacího lehátka.

„Celý večer se ponese v karibském stylu. Vystoupí například boskovičtí fešáci Mariachi Espuelas, taneční skupina Bonanza nebo tanečníci College Salseros. V plánu je také výuka dominikánské bachaty," vyjmenovala za pořadatele Karolina Kociánová.

Caribic Party začíná ve 
20 hodin. Jak říkají pořadatelé, je určena pro všechny věkové kategorie. „Vstupné se dá koupit v předprodeji v Retro Café a Pivovarské restauraci za 60 korun. Ti, kteří na party přijdou ve stylových oblečcích, zaplatí také 60 korun. Ostatní návštěvníky, včetně těch, kteří chtějí přispět na charitní službu více, bude vstupné stát 80 korun," doplnila Kociánová.

Pořadatelé Caribic Party chtějí především podpořit charitní ošetřovatelskou službu, která plánuje zakoupení elektrického polohovacího lehátka. Díky, tomu, že je lehátko polohovací, netvoří se lidem dlouhodobě upoutaným na lůžko proleženiny. Speciální lehátko navíc usnadňuje příbuzným péči o nemocné, 
o které se mohou starat doma. Jedno speciální lehátko vyjde na 25 až 30 tisíc korun. Charitní ošetřovatelská služba je zapůjčuje za poplatek okolo dvaceti korun za den.

ZUZANA MUSILOVÁ