Jde o nutlý ročník akce, která volně navazuje na předchozí akci Ženy sobě. Stejně jako v květnu byl pro místo konání zvolen sál a salonek hybrálecké hospody a jejich venkovní prostory. I tentokrát bude část výtěžku ze vstupného a tomboly věnována na dobročinné účely.

„Branka hybrálecké hospody se v neděli 17. září 2017 otevře pro návštěvníky v 10 hodin, program pro maminky bude připraven do 17 hodin. Vstupenky lze koupit až na místě, v hodnotě 50 korun pro dospělé, 20 korun pro děti,“ uvedla ka akci organizátorka Anna Petřivá.

I pro děti je v Hybrálci připraven bohatý program v podobě malování na obličej, zpívání s výukou angličtiny, barevné pískování a další vyžití.

Anna Vaňásková, Třešť, 22. srpna 2017, 49 cm, 3 010 g
Podívejte se na miminka narozená na Jihlavsku

Maminky si tak budou moci v klidu obejít všechny vystavovatele, případně na vlastní kůži vyzkoušet nabízené aktivity. „Nabídka produktů i služeb je pestrá, zahrnuje například zboží z oblasti gastronomie, především pak půjde o bezlepkové a celozrnné pečivo, zdravé mlsání, ovocné a zeleninové bedýnky z lokálních potravin, stoprocentní ovocné a zeleninové šťávy, české müsli, plnitelné kapsičky, med a medové produkty,“ vyjmenovala organizátorka.

Z pohybových aktivit bude představeno několik druhů cvičení, na své si přijdou i milovnice originálních šperků, módy a líčení. Nebude chybět zubní hygienistka, odbornice na celostní medicínu, masérka, ale také dula nebo dokonce kartářka. Protože se blíží Vánoce, je možné na místě rovnou objednat zdravé cukroví, montessori hračky, barefoot boty nebo přípravky podporující imunitu.

Akci pořádá spolek s názvem Ženy v akci.

Svatopluk Kasalý pózuje ve svém ateliéru v Třešti s jedním ze svých děl.
Ateliér v Třešti nabídne zájemcům workshopy