Od čtyř hodin odpoledne je připraven program v Horáckém divadle Jihlava. Akce už má jubilejní desáté pokračování a je určena všem ženám v politice, jak té krajské, tak té komunální.

„Dovolili jsme si připravit následující program. Od deseti hodin registrace a coffee break, v půl jedenácté dopoledne přijde pohovořit gynekolog Pavel Antonín na téma, jestli je horší gynekolog, nebo zubař,“ uvedla k programu krajská radní Jana Fialová.

V pravé poledne je přichystán oběd. Ty, které obědvat nechtějí a nebo se jen rychle odbudou, budou moci zajít do poradny. Bude jim k dispozici kadeřník, dozví se něco o modeláži nehtů, poradí jim vizážista a kosmetik a mohou si nechat prodloužit řasy.

„Od jedné hodiny začne módní přehlídka Střední umělecko-průmyslové školy Jihlava-Helenín,“ dodala Fialová.

Od půl druhé do tří hodin odpoledne je nachystaná přednáška vizážisty a kosmetika Pavla Stratila na téma Moderní krása. Ve tři hodiny se mohou dámy občerstvit a poté se přesunou do Horáckého divadla v Komenského ulici v Jihlavě.

Na konci hra

„Od čtyř hodin odpoledne budeme vyhlašovat krajské kolo soutěže Žena regionu, finalistky budou oceněny,“ dodala pro úplnost Fialová. Akce se uskuteční na velké scéně divadla. Mediálním partnerem akce Žena regionu je regionální Deník.

Celodenní občerstvení zajišťují studenti Obchodní akademie, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy služeb a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Jihlava.

Náročný program zakončí zhruba od pěti hodin odpoledne divadelní představení z repertoáru Horáckého divadla s názvem Sex noci svatojánské.