Jihlavští policisté pátrají po ženě z Jihlavy. Naposledy ji její blízcí viděli na silvestra. Pohřešovaná žena je Slovenka, má zdravotní obtíže a musí brát léky.

Ze svého jihlavského bytu v ulici Jiráskova odešla žena v dopoledních hodinách a následně o sobě nepodala žádnou zprávu.

V úterý 2. ledna došlo kolem šesté hodiny ráno v obci Kněžice k dopravní nehodě.
Auto v Kněžicích se samo rozjelo a narazilo do jiného, škoda je 130 tisíc

“Pohřešovaná žena není ani kontaktní. Její blízcí začali mít o ženu obavu a obrátili se s žádostí o pomoc na policii,” uvedla mluvčí policie na Vysočině Jana Kroutilová

Policisté začali po pohřešované ženě pátrat v okolí jejího bydliště, na dalších místech v Jihlavě a jiných lokalitách, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet.

V souvislosti se střelbou v budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy zasahovali v Praze policisté
Muž z Vysočiny hrozil vystřílením rodině střelce z Prahy. Zadržela ho policie

Na základě šetření policisté zjistili, že silvestrovskou noc zřejmě trávila v Hruškových Dvorech.

Pohřešovaná žena je Slovenka, má zdravotní obtíže a musí brát léky. Je vysoká přibližně 160 centimetrů, štíhlé postavy. Má tmavé rovné středně dlouhé vlasy. Vlasy nosívá upravené do culíku.

Při zátahu zatkli kriminalisté čtyři členy zločinecké skupiny v České republice, dalších šest osob na Ukrajině. Foto: poskytla PČR
Kriminalisté z Vysočiny dopadli gang falešných bankéřů. Vysál z účtů 195 milionů

Na sobě by žena mohla mít oblečenou dlouhou tmavě zelenou zimní bundu a modré riflové kalhoty, obuté černé tenisky. U sebe by mohla mít tmavě šedý batoh.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaná žena mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Novoroční ohňostroj v Jihlavě. Vedení města rozlilo dvě stě litrů svařáku

Zdroj: Petr Nutil