Výtěžek z celé akce půjde na operaci Ulzibat, kterou Bedříšek potřebuje. „Bohužel tento zákrok není hrazený ze zdravotního pojištění. Jeho cena se pohybuje okolo 69 tisíc korun, moc všem děkujeme," vyjádřila se prostřednictvím videa na galavečeru maminka Bedříška Jaroslava Svobodová. Galavečera se Bedříšek s maminkou nemohli kvůli Bedříškově nemoci zúčastnit.

Kolik se přesně peněz díky galavečeru podařilo vybrat, zatím není jasné. „Ještě to všechno nemám spočítané. Byli jsme tu dlouho do noci a dneska uklízeli. Zítra to ale už snad budu vědět," řekla včera Alena Skovajsová z nadace Šťastná hvězda, která celou akci organizovala.

„Dle vyjádření našeho neurologa, má Bedříšek velkou šanci chodit, třeba i s oporou, a žít tak plnohodnotný život. Byla bych velmi ráda, kdyby  jednoho dne mohl Bedříšek třeba lézt s klukama po stromech," dodala maminka Jaroslava Svobodová.

Slavnostního večera se zúčasnily nejkrásnější missky ze Zambie, Dánska, Ukrajiny, Slovenska, Francie a samozřejmě České republiky. Šlo o vítězky soutěže s názvem Miss Princess of the World. Jedná se o soutěž v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určenou dívkám ve věku šestnáct až šestadvacet let. Akce není kopií soutěží, v nichž rozhodujícími parametry jsou jen míry a váha. Hodnotí se i komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm. Úřadující Miss Princess of the World je šestadvacetiletá Andella Matthews Chileshe ze Zambie. „Dobrý den Jihlavo," pozdravila s úsměvem Andella publikum a naučila ho říct ve svém rodném jazyce můj miláčku.

Celý večer moderoval Jan Čenský. Hlavním patronem akce byl zpěvák a finalista soutěže Česko hledá Superstar Petr Bende. „Jsem velmi rád, že tu můžu být a pomáhat," zmínil se mimo jiné Bende, který spolu s šéfredaktorem Jihlavského deníku Marcelem Moržolem pokřtil nový kalendář Nadačního fondu Šťastná hvězda.
Kromě Petra Bendeho bez nároku na honorář na galavečeru vystoupili Bohuš Matuš, Petr Kolář nebo saxofonista a skladatel Felix Slováček.

Missky si na slavnostním večeru oblékly nádherné róby od českého módního návrháře Luďka Hanáka. Ten se navrhování a tvorbě modelů věnuje od roku 1990, kdy začal tvořit pro nově otevřený Boutique Style v Mohelnici. Hanák představil svou novou kolekci s názvem Moments.

„Akce byla úžasná. Všichni byli spokojení. Všem se to líbilo, mám velkou radost. Umělci byli skvělí a Honza Čenský to zvládl na výbornou," zhodnotila večer hlavní organizátorka Alena Skovajsová.