„Každý večer v říjnu si lidé mohou přijít mezi sedmou a devátou večerní zazpívat, zatancovat a nebo se jenom kouknout,“ zve zájemce Miluše Nechvátalová, hlava celé tvůrčí rodiny. Do halloweenské výzdoby se každoročně zapojuje celá početná rodina s šesti dětmi a devíti vnoučaty. Vrchol akce chystají na sobotu 28. října. „Plánujeme akci v maskách. Kdo přijde, bude si moci zasoutěžit, pobavit se a dostane i nějakou odměnu,“ slibuje Nechvátalová.

Zdroj: Miluše Nechvátalová

Od začátku října přibývá každý týden něco nového. Minulý víkend právě zmiňovaná videoprojekce v oknech. Oblíbení jsou kostlivci, kteří tančí na hit Thriller od Michaela Jacksona nebo obličeje, které se ve vteřině mění v monstra. Řidiči aut, kteří místem projíždí, tak podle Nechvátalové často přibržďují a na další křižovatce se otočí, aby se podívali, co se v domě děje.

Halloweenská výzdoba Paloučku láká širokou veřejnost. Chodí tam i školky a děti bývají nadšené.
Čarodějnice i duchové: strašidelně vyzdobený Palouček opět láká děti i dospělé

Po zdech totiž lezou pavouci, před domem stojí čarodějnice, klaun nebo chaloupka s překvapením, hlava kostlivce nabízí dětem bonbony, oblíbený je zvonek na motivy Harryho Pottera a kdo se odváží vstoupit na rodinnou zahradu, může si tu pořídit fotky s tematickým pozadím. Celou výzdobu plánují Nechvátalovi na místě ponechat až do prvního listopadového víkendu, tedy do 5. listopadu.