Lidé si budou moci zakoupit rukodělné výrobky s vánoční tematikou a převážně od místních prodejců. V nabídce bude dobré jídlo a pití, děti potěší živá zvířátka a v zámecké zahradě je budou čekat i sovy a dravci. V konírně od čtrnácti hodin vystoupí folklórní soubor Krahuláček. "Celé odpoledne bude probíhat sbírka na provoz mobilní hospicové péče," sdělila Eva Švecová ze Sdílení.

Velká sláva se chystá o týden později v kulturním domě v Třešti. Petr Píša si připravil speciální Bál, aby se nikdo nebál. "Petr Píša podpořil Sdílení na základě své osobní zkušenosti. Akce bude pojata jako velká show, oslava života a krásných zážitků," doplnila další informace Švecová. Vstupenky stojí 222, 333 a 444 korun, celý výtěžek ze vstupného půjde na provoz telčského hospicu.Bál začne ve 20 hodin. Akci svým vystoupením podpoří skupiny Bee Band, The Shots, Hotch-Potch, GoodyMoody, Sebranka jazz orchestra a Zatrestband. Součástí programu bude i dobročinná aukce, kde bude nabídnuto 40 předmětů.

Předprodej vstupenek probíhá v turistických informačních centrech v Telči a v Třešti, v sídle Sdílení v Telči a v Knihkupectví Jitka v Jihlavě. Jihlavští mohou využít autobus, který odjíždí v 19 hodin od budovy ZUŠ na Masarykově náměstí a zpět se vrací ve 2.30 hodin.

"Rádi bychom v této akci pokračovali a případně se ji pokusili přesunout do Telče," uzavřela Švecová.