Jedním z partnerů je Nemocnice Jihlava, která se postará o preventivní měření. V pátek bude měřit kapacitu plic a poradí s odvykáním kouření. V sobotu se bude měřit cukr v krvi a v neděli může na stánek přijít každý, kdo řeší otázku stravy. Radit budou nutriční terapeutky.

Studenti jihlavské školy obchodu a služeb se postarají nejen o zdraví, ale také o krásu. V pátek bude přichystaná ochutnávka jídel, v sobotu se návštěvnice mohou nechat opečovávat manikérkami a v neděli se zase ukážou studenti z oboru kadeřnictví. Kromě toho je připravena ještě celá řada zajímavostí. Návštěvníci si budou moci namíchat vlastní tělový olej, který si také odnesou zdarma domů.

„Podařilo se nám pozvat například také bylinářku, která nemíchala na akci speciální čajovou směs. Přijede odborník na éterické oleje, který na základě diagnostického přístroje sestaví každému vůni na míru. Nezapomněli jsme ani na zdravý pohyb. Na pasáži se také budete moci poradit s trenéry z jihlavských fitness center nebo s masérkami,“ pozval lidi na akci Aleš Navrátil, ředitel City Parku Jihlava.

Samostatnou akcí budou zdravé potraviny. Přijedou dva dodavatelé regionálních produktů. Jedná se o mlékárnu Dvorský kozí dvorek u Přibyslavi a Mama Mlékárnu z Úhořilky, která vyrábí kravské mléčné výrobky. To vše doplní prodejna Bačovských sýrů, kdy lidé ochutnají ovčí sýry.