Vedle piva bude tak v areálu pivovaru připravena pro návštěvníky i pořádná porce muziky. V pátek 15. června začne hlavní program v 17 hodin a o hudební produkci se postarají hned čtyři kapely. Hlavním pátečním tahákem bude legendární punkový Visací zámek, který začne hrát úderem dvaadvacáté hodiny. Před ním budou hrát k pití piva postupně Metanoon (17.00), Rockle (18.30) a Major Major (20.00).

V sobotu 16. června vypukne dvanáctihodinový program už v pravé poledne, kdy bude patřit pódium skupině Morava. Hned po ní dojde na další legendu, od půl druhé je na pořadu vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily.

O tom, že bude sobota žánrově hodně pestrá, vypovídají i další jména účinkujících. Po Václavu Neckářovi zahrají Vilda Čok a By Pass (15.00), Tlustá Berta (16.30), Vítkovo kvarteto (18.00), Pozdní sběr (19.30), Zatrestband (21.00) a nakonec Mňága a Žďorp (22.30).

Pořadatelé z jihlavského pivovaru připravili i doprovodný program. Slibují mimo jiné aquazorbing a ukázky práce kynologů nebo hasičů.

V pátek stojí vstupenka 90 korun, v sobotu se do areálu dostanou zájemci za 150 korun. Jihlavský deník ale má pro soutěžící čtenáře hned dvakrát dvě vstupenky zdarma. Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku a první dva správně odpovídající dostanou po dvou vstupenkách na sobotní program Dne Ježka 2012.

SOUTĚŽ:

Jak se jmenuje úspěšný film, v němž zazněla písnička Půlnoční, poslední hit Václava Neckáře?
Odpovědi posílejte formou sms na telefonní číslo 725 163 137. Autoři dvou nejrychlejších správných odpovědí vyhrávají po dvou vstupenkách na sobotní program Dne Ježka 2012 v Jihlavě. Vstupenky budou připraveny v redakci.