Na co se můžete těšit? „V nabídce budou kapří řízky, domácí bramborový salát, kapr po mlynářsku, uzený kapr, smažené mlíčí, rybí salát, rybí polévka, rybí kroketky, vepřový steak, bramborák, palačinky, burčák, pivo, limo, točený birell a káva. Od dvanácti hodin začneme s prodejem živých ryb. K tanci a poslechu zahraje živá hudba," pozval na akci starosta Nevcehle Karel Hirš.

Kriminalisté provedli tři domovní prohlídky v bytech v Jihlavě a v Havlíčkově Brodě. Prohledali i dvě garáže v Jihlavě. Zajistili předměty a chemikálie sloužící k výrobě drog, krystalickou látku a také finanční hotovost.
Policejní zásah na Vysočině: muž vařil pervitin v garážích v Jihlavě

V Urbanově je výlov rybníku Nadymák v plánu v sobotu čtrnáctého října. Uskuteční se už pojednatřicáté. Organizátoři chystají rybí speciality, čepované pivo, různé druhy alkoholických a nealkoholických nápojů. Návštěvníci mohou počítat také s vyhřívaným stanem a živou hudbou.

Jednou z největších událostí letošního podzimu pak bude výlov na návsi v Sedlejově, kam se v sobotu jednadvacátého října sjedou stovky lidí z širokého okolí. Mohou si dopřát rybí řízky, rybí speciality, pstruhy na roštu, pečené vepřové nebo burčák. Nebude chybět ani živá hudba.

Státní svátek v sobotu 28. října si zájemci mohou užít na výlovu Štěpnického rybníku v Telči, který patří také mezi oblíbené podzimní akce. I tady bude možnost ochutnat rybí dobroty a koupit si živou rybu.

Pokud se na některý z výlovů chystáte, budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o vaše fotografie a videa s krátkým textem, vaším jménem a bydlištěm. Vše stačí zaslat na e-mail ryby@denik.cz. Moc vám děkujeme za vaše příspěvky.

.Banner rybyZdroj: Jan Lakomý