V pět odpoledne tu začala Tary Parkour Show, při které známý youtuber předvádí salta a vtipkuje s publikem. Okolo něj jsou davy dětí se svými rodiči, řada z nich má Taryho merch v rukách, to v případě třeba plyšové figurky nebo plakátu, či na sobě, to nejčastěji tričko. A téměř každý má v ruce plechovku nového Tary drinku, které se zrovna začaly prodávat.

Po show začala autogramiáda spojená s focením. A zatímco děti ve frontě popíjely z plechovek limonádu, Tary se jim podepisoval, fotil se s nimi a třeba i krátce pohovořil. O dobrou náladu nikoho nepřipravila ani průtrž mračen, která se Jihlavou prohnala kolem půl sedmé večer. Jen stolek pro autogramy musel jít pod střechu a Tary se s úsměvem podepisoval dál.

Tary Parkour show Jihlava 2024 | Video: Deník/Martin Singr

Na sociálních sítích se po akci začala šířit kritika ohledně organizace, že chybělo pódium. Děti nestojící v první řadě totiž na show přes ostatní často neviděly. A ti v první řadě se mnohdy necítily komfortně, protože se na ně ostatní tlačili. Ale jiní byli nadšení. „Třeba Tary natočí příspěvek o tom, jak se mu v Jihlavě líbilo, podle mě to bylo super,“ usmál se malý Jakub při hodnocení celé akce. Na sobě měl barevné tričko z Taryho merche, tedy dárkového zboží, a oči mu jen svítily.

ZAUJALO NÁS: Co roste v Aventinu vedle fastfoodového řetězce KFC?

Nový obchodní řetězec McDonald´s roste v nákupním centru Aventin v Jihlavě. | Video: Deník/Martin Singr