Na diváky čeká na náměstí bohatý doprovodný program, živé vysílání Zpráv FTV Prima. Moderovat budou o nadcházejícím víkendu 11. a 12. října Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, kteří celou šňůru zahajovali v srpnu v Mikulově.

„Během těch několika vysílání z našeho mobilního studia jsem se na něm stal doslova závislým. Už se opět moc těším na setkání s našimi diváky. Je skvělé, že si můžeme popovídat s lidmi, které bychom jinak nepotkali. Navíc Jihlavu jako takovou vůbec neznám, a proto se těším, až se tam projdu a rozšířím si obzory," říká Tomáš Hauptvogel.

Mobilní studio zůstane po celý víkend na Masarykově náměstí v Jihlavě. Zábavní program začne v 15 hodin. V sobotu zazpívají Kamila Nývltová a Maxim Turbulenc, v neděli pak Děti ráje a Queenie. Pro děti jsou připraveny atrakce, pro dospělé zase stánky s dobrým pitím. Všichni si navíc mohou prohlédnout, jak funguje celá redakce zpravodajství TV Prima.

Na místě budou kromě hlavních moderátorů také Bára Kozáková, Roman Pech a Lucie Šilhánová. Své podpisy rozdají herci seriálu Vinaři Jan Brožek a Tomáš Materna. Moderátorem akce je Miloš Knor.

IVA BÍNOVÁ